Lazer Epilasyon Kursu

Konya Lazer Epilasyon Kursu, Konya Diode Lazer Epilasyon Kursu, Konya Kalıcı Makyaj Kursu, Konya Güzellik Uzmanlığı Kursu, Konya Cilt Bakım Kursu, MEB Sertifikalı Güzellik Uzmanlığı Kursu, Konya
Konya Lazer Epilasyon Kursu

LAZER EPİLASYON KURSU HAKKINDA BİLGİLER
Konya Lazer Epilasyon Kursunda; En yeni teknolojilerle üretilen modern cihazlar ile acısız, ağrısız, yanmasız bir epilasyon dönemi başladı. İğneli epilasyon elektroliz, en etkin ve kalıcı epilasyon yöntemi olarak, günümüzde de geçerliliğini korumaktadır. Uygulama yapılan bölge ve kıl kalınlığı durumuna göre, ince ve hassas problar aracılığı ile kıl köklerine uygulanan elektrik akımı sayesinde; gelişmekte olan kıl hücreleri geri dönüşümsüz biçimde hasara uğratılması ile uygulanır. Mesleki kariyer saygınlığını ve uygulama talebi her geçen gün artan epilasyon uygulamalarıUzman ihtiyacını beraberinde getirmektedir. Yüzyılın mesleği olarak tanımlayabileceğimiz bu alanda Kariyerinize hemen başlayın, Güzelleşin ve Güzelleştirin.

Lazer Epilasyon Kursu’nda Neler Öğreneceksiniz?

  • IPL Cihazları
  • Didoe Cihazları
  • İğneli Epilasyon Teknikleri
  • Kıl Anatomisi
  • Lazer Teknolojisi
  • Lazer Dalga boyları ve Lazer Çeşitleri
  • Lazer Cihaz Bilgisi
  • Lazer Uygulama Bilgisi
  • Lazer Epilasyon Uygulamaları
  • Salon İşletmeciliği gibi konular hakkında detaylı ve uygulamalı eğitimler alacaksınız. Kursiyerlerimize lazer ışık epilasyonlarına dair öğrenmek istediğiniz herşeyi deneyimleyerek eğitim alma şansını sunuyoruz.

LAZER EPİLASYON KURSUNU BİTİRİNCE İŞ İMKANLARI NELERDİR?
Konya Lazer Epilasyon kursunu bitirince; Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı olan Halk Eğitim Merkezlerinde, Mesleki Eğitim Merkezlerinde, Meslek Liselerinde, Usta ve Usta Eğiticilik belgelerini almak şartıyla sözleşmeli Usta Eğitici olarak öğretmen gözetiminde görev alabilirler. Meslek personeli, Güzellik salonları ve Merkezlerinde, Bayan ve Erkek Kuaför Salonları, Masaj Salonları, Klinikler , Otellerin Epilasyon Bölümlerinde, Kozmetik Satış Noktaları, Kozmetik İmalatçılarında, Spor Merkezleri ve Salonları, Güzellik Malzemesi Satan ve Pazarlayan İş Yerlerinde Eğitmen olarak çalışma olanakları vardır. Mesleki eğitim gören kursiyerler, gerekli evrakları tamamladıktan sonra kendi iş yerlerini açabilirler.

LAZER EPİLASYON KURSU SÜRESİ NEDİR?
IPL BUZ Başlıklı DIODE Lazer Epilasyon Kurs eğitim programı içeriği oldukça yoğun ve kapsamlı olduğundan 2 ay süreli ve kendi segmentinin en üst makine modelleri ile uzman hocalarımızın tarafından teori ve uygulama süreçleri ile tamamlanmaktadır. Hafta İçi ve hafta Sonu seçenekleri bulunmaktadır.

LAZER EPİLASYON KURSU SINAV VE SERTİFİKA
Konya Lazer Epilasyon Kursu bitiminde Sınav Kursiyerlerimiz gerekli eğitim sürecini tamamladıktan sonra MEB tarafından periyodik olarak belirlenen müteakip tarihte yazılı sınava alınarak değerlendirmeye tabi tutulacaktır.

LAZER EPİLASYON SERTİFİKA
Konya Lazer Epilasyon Kursunda eğitim alan Kursiyerlerimiz eğitim sonunda yapılacak sınav ile MEB (Milli Eğitim Bakanlığı) onaylı Lazer Epilasyon Uzmanı Sertifikası, Eğitim Kitapçıkları ve Konsültasyon Formları alacaklardır.

Etiketler: konya lazer kursu, konya epilasyon kursu, konya ipl kursu, konya diode lazer kursu, konya buzlu lazer kursu, konya lazer eğitimi, konya epilasyon eğitimi, konya ipl eğitimi, konya diode lazer eğitimi, konya buzlu lazer eğitimi, lazer epilasyon kursu konya, konya lazer epilasyon sertifikası fiyatları, konya estetisyenlik kursu, konya lazer epilasyon kursu fiyatları, lazer epilasyon kursu konya, lazer epilasyon eğitimi konya, lazer epilasyon kursu fiyatları konya, lazer epilasyon uzmanı olmak için

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir