Diode Lazer Epilasyon Kursu

Konya Lazer Epilasyon Kursu, Konya Diode Lazer Epilasyon Kursu, Konya Kalıcı Makyaj Kursu, Konya Güzellik Uzmanlığı Kursu, Konya Cilt Bakım Kursu, MEB Sertifikalı Güzellik Uzmanlığı Kursu, Konya

SERİ ATIŞLI (ÜTÜLEME) DIODE LAZER EPİLASYON KURSU

Diode lazer epilasyon kursu, güzellik ve estetik merkezlerinin ihtiyacı olan personeller yetiştirilmek üzere oluşturulmuş yaygın bir eğitim programıdır.  Kalıcı etkisi olmayan epilasyon işlemlerinin yerini hızla alan ve etrafımızda oldukça yaygın olan güzellik merkezlerinde kalıcı ve sağlıklı epilasyon çözümü sağladığı için lazer epilasyon ve diode epilasyona olan talep oldukça yüksektir.

Memnuniyet oranı çok yüksek olan, ağrısız uygulamalı ve kalıcı bir sonuç sağlayan lazer epilasyon ve diode epilasyon mutlaka eğitimli, güvenilir uzmanlar tarafından cilt ve kıl yapısına uygun şekilde uygulanmalıdır. Aksi taktirde uygulama yanıkla sonuçlanabilir. Bu nedenle lazer epilasyon ve diode epilasyon uygulamalarında uzman personele olan ihtiyaç oldukça yüksektir. Yeni yasaya göre estetisyenlik eğitimi alan ve diode lazer cihazı kullanmak isteyen estetisyenlerimiz epilasyon eğitimini ve M.E.B. onaylı sertifikasını almak zorundadır.

Kurumumuzda son teknoloji lazer cihazlarının tümünü kapsayan ve uygulama ağırlıklı olan eğitimlerimiz tam donanımlı ve sektöre hazır olacağınız şekilde verilmektedir.

Kurs süresinde neler öğreneceksiniz?

+ Hijyen
+ Anatomi
+ Deri Yapısı ve Derinin Ekler
+ Kıl ve Kılın Yapısı
+ Epilasyon Teknikler
+ Lazer Cihazlarının Çeşitleri ve Eğitimleri
+ Işık ve Dokunun Etkileşimi
+ Aday Seçimi ve Uygulama Aşamaları
+ Koherent ve İnkoherent Işık
+ İstenmeyen Yan Etkiler ve Yapılabilecekler
+ Lazer Epilasyon Uygulamaları
+ Merkez Açmak İçin Yasal Durumlar
+ Müşteri ve İletişim
+ Salon Kurulumu ve İletişimi
+ Danışmanlık

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir